KONST / Litografier / Färglitografi 17297265
nr 1729 7265
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, ur Fredmans Epistlar. Färglitografi, bildmått: 41x28 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 20:48:27
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
6
350 kr
400 kr
6
6